Parodos žemėlapis

7 patarimai, ką reikėtų nuveikti parodoje

Jeigu jauti, kad žinai ką nori veikti ateityje – puiku! Pasirinkimas bus daug paprastesnis. Tačiau jeigu šiuo klausimu neturi nuomonės, tuomet reikės padirbėti.

Net jei žinai, ko nori, rekomenduojame pasitikrinti, ar tavo norai atitinka galimybes. Kreipkis į KALBA Darnaus žmogaus centro specialistus, kurie gali padėti tau apsispręsti ir išsirinkti tinkamiausią karjeros testą/sistemą.

Vertėtų pagalvoti ir pasiruošti atsakymus į šiuos klausimus:

  • Ką mano svajonių specialybės atstovai veikia ryte atėję į darbą?
  • Kokių specifinių žinių reikia šios specialybės atstovams?
  • Kokias savo savybes galėčiau panaudoti, kurios leistų realizuoti save toje srityje ir būti sėkmingu?

Išsiaiškinus, kokios profesijos tau tinkamiausios, verta sužinoti, kur galėtum tęsti savo studijas po mokyklos. Keliauk į KALBA studijų užsienyje konsultacinį centrą, kuriame aiškiai ir paprastai sužinosi apie užsienio universitetus, jų programas, studijų finansavimą ir savo, kaip būsimo studento, galimybes!

! Nepamiršk užsiregistruoti asmeninei konsultacijai pas KALBA studijų koordinatorių ir iš pirmų lūpų gausi visą informaciją apie studijas, dokumentų paruošimo ir pateikimo terminus!

! Jeigu specialybę jau išsirinkai, bet dar mokaisi 9 ar 10 klasėje, tada pagalvok apie galimybę mokyklą pabaigti užsienyje? Keliauk į egoPERFECTUS zoną, kurioje sužinosi visą informaciją apie vidurinio mokslo ir mainų užsienyje galimybes!

Šiemet parodoje dalyvauja rekordinis skaičius dalyvių iš užsienio, todėl turi unikalią galimybę vienoje vietoje ir per vieną dieną pasikalbėti su 50 skirtingų universitetų atstovų. Iš pirmų lūpų išgirsi kiekvieno universiteto išskirtinumus!

Nežinai, nuo ko pradėti pokalbį ar ko paklausti?
Trumpa atmintinė tau:

  • Prisistatyk, papasak, kokios studijų kryptys domina ir pasiteirauk, ar tokios studijų programos bei specialybės yra tavo pasirinktame universitete?
  • Pasiteirauk, kokie mokomieji dalykai bus dėstomi visą pasirinktų studijų laikotarpį.
  • Kokios atsiskaitymų formos yra šiame universitete (pvz. egzaminai, projektai)?
  • Kiek praktinių užduočių numatoma pasirinktoje studijų programoje?
  • Kokios galimos mainų galimybės?

Užsuk į  poilsio zoną ir pasišnekučiuok su kitais parodos dalyviais. Galbūt sutiksi bendraminčių, kurie jau išbandė studijas užsienyje ir galės pasidalinti savo patirtimi. Be to, labai rekomenduojame dalyvauti KALBA sėkmės istorijų pristatymuose!

Jeigu kilo abejonių dėl studijų užsienyje, kviečiame apsilankyti kūrybinių dirbtuvių zonoje, kur užsienio aukštųjų mokyklų atstovai pristatys veiklas, leisiančias labiau suprasti ir pajusti, ko galite tikėtis studijų metu!

Gavęs visus atsakymus į rūpimus klausimus, pasigamink tarptautinį ISIC studento ar moksleivio pažymėjimą už specialią kainą ir gauk dovanų profesionalią nuotrauką savo gyvenimo aprašymui.

RENGINIO PRANEŠĖJAI IR SVEČIAI

Dalyvaukite pranešimuose ir workshop'uose