Išsilavinimas ir karjera 2019

Priimk sprendimą sužinojęs ir pabandęs!

 Spalio 3 dieną
 10:00–16:00 val.
 Vilniaus rotušė, Vilnius

Pasirink, ką veiksi parodoje

Arba veik viską!
Studijų konsultacijos

Ateik pasilabinti su KALBA studijų kordinatoriais ir pasirink geriausiai tau tinkančią studijų kryptį bei sužinok kuo būsi užaugęs.

50 užsienio universitetų

Užsienio universitetų atstovai atsakys į visus rūpimus klausimus: apie studijų programas, finansavimą, stipendijas, apgyvendinimą ar darbą.

Motyvuojantys pranešimai

Išgirsk KALBOS studentų ir alumnų patirtis iš pirmų lūpų, o parodos svečiai įkvėps kūrybiškai pažvelgti į savo ateitį!

Workshop’ų zona

Susiplanuok studijų kalendorių, pasirašyk motyvacinį laišką, pasitikrink anglų kalbos įgūdžius ar pasigamink ISIC pažymėjimą

Parodos ledlaužis!

10:35 -10:55
Sveiki atvykę į parodą! Apšilkime kojas ir susipažinkime!

Studijų užsienyje koordinatoriai

Kaip apsispręsti dėl specialybės?

11:00-11:25
Į kokius tris pagrindinius klausimus reikėtų atsakyti SAU renkantis specialybę?
Kaip sužinoti, kad ta specialybė MAN tinka? Ateik ir sužinok!

Rytis Jurkėnas / Edukacinių bendrovių grupės „KALBA“ kūrėjas, profesionalus konsultantas karjeros ir vidurinio mokslo klausimais

Renkuosi ateitį SAU - kodėl studijos užsienyje?

11:30-12:00
Neretai moksleiviai atmeta studijų užsienyje galimybę, nes jiems trūksta žinių ar padrąsinimo, kyla begalė klausimų. Mes lengvai išsklaidysime jūsų abejones. Sudalyvaukite ir gausite visus atsakymus į kylančius klausimus!

Studijų užsienyje koordinatoriai

Universiteto paskaita

12:05-12:30

KALBOS sėkmės istorija: Pasirinkau menininkės kelią – koks mano gyvenimas šiandien?

12:35-12:55
Apie visapusišką nepriklausomybę svajojanti Karolina parodos metu dalinsis savo patirtimi ir įspūdžiais. Ji šiuo metu studijuoja University of the West of England, Media and Cultural Production sprecialybę, pradeda savo muzikinę karjerą kaip Jazz vokalistė.

Karolina Griškutė / University of the West of England – UWE Bristol, Media and Cultural Production studentė, Jazz vokalistė

Universiteto paskaita

13:00-13:20

Nuo radijo pulto iki sausakimšos arenos

13:25-13:45
Kaip įgyti drąsos ir pasitikėti savimi? Jonas Nainys papasakos apie savo karjeros užkulisius ir kaip visus gyvenimo iššūkius paversti savo sėkmės istorija.

Jonas Nainys – Jovani / vienas populiariausių Lietuvos DJ, TV ir radijo laidų vedėjas, Radistas

Universiteto paskaita

13:50-14:10

KALBA pasikalbėjimai: studijų užsienyje užkulisiai

14:15-14:45
Pažvelkite į studijų užsienyje sritį kitaip. Juk kartais taip norisi paklausti praktiškų ir pikantiškų klausimų studijų konsultacijos metu, tačiau nedrąsu… Šių pasikalbėjimų metu atversime „studijų užsienyje užkulisius”, nes visus klausimus galėsite užduoti „slapta” – naudodamiesi programėle.

Studijų užsienyje koordinatoriai ir studentai

Universiteto paskaita

14:50-15:10

Renginio uždarymas

15:15-15:45
Iki pasimatymo kituose KALBOS renginiuose!  Staigmena parodos lankytojams.

Studijų užsienyje  koordinatoriai

Prigimtys ir gebėjimai tavo svajonių specialybei

11:30-12:10
Siekiant karjeros svarbi ne tik patirtis ar išsilavinimas – ne mažiau svarbios ir asmeninės savybės. Iš arčiau pažvelgsime į 5 karjeros kryptis pagal reikalingas prigimtis ir gebėjimus.

Laurynas Puidokas / Karjeros konsultantas

Susiplanuok studijų kalendorių

12:20-13:00
Kartu sudarysime dvyliktoko „TO DO LIST“ ir detaliai aptarsime kiekvieną studijų planavimo etapą: kada ir kaip teisingai pasirinkti specialybę, surinkti visus reikalingus dokumentus, užpildyti finansavimo prašymą, kada laukti universiteto patvirtinimo, ir kt. Nepraleisk progos susiplanuoti SAVO studijų kalendorių!

Aistė Rimkutė / Studijų užsienyje koordinatorė

Pasirašyk motyvacinį laišką

13:10-13:50
Kyla klausimas – kaip parašyti gerą motyvacinį laišką, atitinkantį užsienio aukštųjų mokyklų keliamus reikalavimus? Ateik į šį workshop’ą ir Renata padės susitvarkyti su šia užduotimi. Galėsi pasirašyti savo motyvacinį laišką, gauti rekomendacijų ir patarimų.

Renata Škimelienė / Karjeros centro projektų vadovė

Pasitikrink, ar išlaikytum IELTS egzaminą (skirta 11-12 kl.)

14:00-14:40
Parodos metu galėsi įvertinti savo anglų kalbos žinias ir gebėjimus. Taip pat gausi naudingų praktinių patarimų, kurie padės dar geriau išlaikyti IELTS egzaminą! Nepraleisk šios galimybės!

Eglė Kazlauskienė / Kauno regiono mokymų kokybės vadovė

Pasitikrink, kaip spręstum gyvenimiškas situacijas

14:50-15:30
Susipykai su draugais, tėvais ar mokytojais? Tavo pažįstamas pasirinko netinkamą draugų kompaniją? Sužinok, kokie sprendimo būdai/patarimai gali būti šiose situacijose ir kodėl nėra vieno teisingo.

Deimantė Vaidiliauskytė / University of Northampton, BA Social and Community Development, „Maisto bankas“ koordinatorė

University of the West of England - UWE Bristol

Didžioji Britanija

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų

De Montfort University

Didžioji Britanija

Pretenduoja tapti vienu moderniausių universitetų Didžiojoje Britanijoje. Tai įrodo didžiulė (net 187 milijonų svarų) investicija į naujausią įranga, priemones ir technologijas. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti menus. Tai yra stipriausia šio universiteto studijų kryptis, siūlanti mados, architektūros, dailės, produkto dizaino ir avalynės dizaino studijas, kurios yra vienintelės Anglijoje.

University of East Anglia

Didžioji Britanija

Universitetas įsikūręs Noridžo mieste, rytų Anglijoje. Tai lyderio pozicijų neapleidžiantis universitetas, kuris užima 7 vietą tarp geriausių Didžiosios Britanijos universitetų. East Anglia universitetas siūlo rinktis iš plačios studijų programų įvairovės, todėl kiekvienas studentas ras sau tinkamą.

Middlesex University London

Didžioji Britanija

Tai šiaurinėje Londono dalyje įsikūręs universitetas, kuriame labiausiai vertinamos dailės, menų, dizaino, šokių, dramos ir kinematikos studijų programos. Daugelis studentų renkasi šį universitetą dėl galimybės išvykti į kitus universiteto padalinius, esančius Dubajuje, Maltoje ir Mauricijaus saloje

Coventry University

Didžioji Britanija

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką

Anglia Ruskin University

Didžioji Britanija

Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

University of Central Lancashire

Didžioji Britanija

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros

Goldsmiths, University of London

Didžioji Britanija

Tai vienas geriausių Londono universitetų, galintis pasigirti pasaulinio lygio alumnais. Universitetas garsėja kūrybingumo skatinimu, inovatyvumu ir politiškumu. Šis universitetas yra University of London tinkle, kuriam priklauso 84 Nobelio premijų laureatai ir 55 prezidentai ar ministrai pirmininkai.

City, University of London

Didžioji Britanija

Tai Londono centre įkurtas universitetas, užimantis lyderio pozicijas verslo, vadybos ir marketingo studijų programų srityse. Universitetas patenka į pasaulio geriausiųjų universitetų sąrašo viršūnes. Tai puiki vieta studijuoti, kurti ir įgyvendinti inovatyvias idėjas.

University of Worcester

Didžioji Britanija

Universitetas įsikūręs vidutinio dydžio mieste Vusteryje, kuris yra Didžiosios Britanijos širdyje. Tai vienas sparčiausiai besivystančių Anglijos universitetų, pasižymintis ypatingu dėmesiu studentams, todėl yra pripažintas vienu iš geriausių pagalbą studentams teikiančių universitetų visoje šalyje

University of Essex

Didžioji Britanija

Tai modernus, inovatyvius mokymo metodus taikantis universitetas. Jame mokosi per 26 tūkst. studentų net iš 140 šalių, todėl jis pripažintas labiausiai tarptautiniu universitetu Anglijoje. Jam priklauso trys studentų miesteliai: pagrindinis įsikūręs Kolčesteryje, kiti du – Sautende (Southend) ir Lautone (Loughton).

Newcastle University

Didžioji Britanija

Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu” Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

University of Portsmouth

Didžioji Britanija

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

Northumbria University

Didžioji Britanija

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

University of Bradford

Didžioji Britanija

Šis universitetas įkurtas Bradfordo mieste, centrinėje Anglijos dalyje, kuris pagal pragyvenimo lygį vadinamas pigiausiu studentų miestu šalyje. University of Bradford – antras pagal dydį universitetas Didžiojoje Britanijoje. Jis lyderiauja sveikatos priežiūros, vadybos, inžinerijos ir tarptautinio vystymo srityse.

University of Leicester

Didžioji Britanija

Leicester miestas pripažintas pačiu studentiškiausiu miestu Didžiojoje Britanijoje, kuriame yra įkurtas vienas seniausių universitetų. Šis miestas per pastaruosius metus buvo pripažintas geriausia vieta gyventi Anglijoje pagal augimo indeksą. Universitetas išsiskiria galimybe pasirinkti tarp vientisųjų ir jungtinių studijų programų

Lancaster University

Didžioji Britanija

Tai šiaurės vakaruose įsikūręs universitetas, patenkantis į Didžiosios Britanijos geriausių universitetų TOP 10. Didžiulė investicija į akademines patalpas ir kitas studentų erdves padėjo studentų miesteliui tapti antru tarp geriausių visoje Anglijoje.

Breda University of Applied Sciences

Olandija

Tai Bredos mieste įsikūręs vienas geriausių Taikomųjų mokslų universitetas. Jame galima rinktis žaidimų, viešbučio vadybos, medijų, logistikos, turizmo studijų programas.

Hanze University of Applied Sciences

Olandija

Šis universitetas – didžiausias taikomųjų mokslų universitetas Šiaurės Nyderlanduose. Šiuo metu jame studijuoja daugiau nei 27 tūkst. studentų iš 70 pasaulio šalių.

Rotterdam Business School

Olandija

Roterdamo verslo mokykla yra Roterdamo universiteto taikomųjų mokslų tarptautinė verslo mokykla. Anglų kalba šiuo metu bakalauro ir magistro programose studijuoja 2,5 tūkst. studentų.

University of Westminster

Didžioji Britanija

Prestižinė aukštoji mokykla, įsikūrusi patrauklioje centrinėje Londono dalyje, kurioje mokosi daugiau nei 24 tūkst. studentų. Tai vienas geriausių sąlygų turintis universitetas, siūlantis rinktis iš gausybės sporto šakų bei daugelio studijų sričių, tarp kurių geriausios – žiniasklaidos ir kinematografijos.

RENGINIO PRANEŠĖJAI IR SVEČIAI

Dalyvaukite pranešimuose ir workshop'uose

Renginio vieta Vilniuje

Vilniaus rotšė

Renginio draugai

Renginio radijas