Išsilavinimas ir karjera 2019

PRANEŠIMAI, VEIKLOS IR DALYVIAI 2019

Parodos ledlaužis!

10:35 -10:55
Sveiki atvykę į parodą! Apšilkime kojas ir susipažinkime!

Studijų užsienyje koordinatoriai

Renkuosi ateitį SAU - kodėl studijos užsienyje?

11:00-11:30
Neretai moksleiviai atmeta studijų užsienyje galimybę, nes jiems trūksta žinių ar padrąsinimo, kyla begalė klausimų. Mes lengvai išsklaidysime jūsų abejones. Sudalyvaukite ir gausite visus atsakymus į kylančius klausimus!

Studijų užsienyje koordinatoriai

Kaip apsispręsti dėl specialybės?

11:35-12:00
Į kokius tris pagrindinius klausimus reikėtų atsakyti SAU renkantis specialybę?
Kaip sužinoti, kad ta specialybė MAN tinka? Ateik ir sužinok!

Rytis Jurkėnas / Edukacinių bendrovių grupės „KALBA“ kūrėjas, profesionalus konsultantas karjeros ir vidurinio mokslo klausimais

ARU Sports Programme – Developing Players and People for a Greater Future

12:05-12:30
Anglia Ruskin University elite sports programme in volleyball and basketball, who are providing excellent care, coaching and development for young male and female players. Attend our seminar to learn more about the opportunities to gain a first class education and basketball experience (from our Basketball Coach) and find out how to become part of our team.

Matthew Harber / Anglia Ruskin University Coach

Arjun Patel / Anglia Ruskin University, EU & International Recruitment Manage

KALBOS sėkmės istorija: Pasirinkau menininkės kelią – koks mano gyvenimas šiandien?

12:35-12:55
Apie visapusišką nepriklausomybę svajojanti Karolina parodos metu dalinsis savo patirtimi ir įspūdžiais. Ji šiuo metu studijuoja University of the West of England, Media and Cultural Production specialybę, pradeda savo muzikinę karjerą kaip Jazz vokalistė.

Karolina Griškutė / University of the West of England – UWE Bristol, Media and Cultural Production studentė, Jazz vokalistė

Don’t let robots take over: How to make yourself irreplaceable

13:00-13:20
Tadas Lavickas / University of Worcester, Regional Manager – Europe

Studijų pasirinkimo scenarijus - ką sako mano vidinis balsas?

13:25-13:45
Kodėl verta vadovautis ne racionaliu apskaičiavimu, o savo vidiniu balsu? Justina Budaitė papasakos, kaip nebijoti iššūkių ir visuomet klausyti širdies, kai siekiate savo svajonių.

Justina Budaitė – JUNA / „Lietuvos balsas“ nugalėtoja, daugkartinė TV projektų dalyvė, BIMM, Popular Music Performance studentė.

What Makes The University of West London The Career University?

13:50-14:10
The seminar will describe the university’s unique approach to building sustainable careers through curriculum, staffing, facilities and support. Find out how we achieve 98% employability and what makes us The Career University.

Mariann Baker / Head of EU Recruitment

KALBA pasikalbėjimai: studijų užsienyje užkulisiai

14:15-14:45
Pažvelkite į studijų užsienyje sritį kitaip. Juk kartais taip norisi paklausti praktiškų ir pikantiškų klausimų studijų konsultacijos metu, tačiau nedrąsu… Šių pasikalbėjimų metu atversime „studijų užsienyje užkulisius”, nes visus klausimus galėsite užduoti „slapta” – naudodamiesi programėle.

Studijų užsienyje koordinatoriai ir studentai

Myths dispelled: what its really like to study in the UK

14:50-15:10
Come and hear what life is really like as a student in a British university – the ups and downs, the highs and lows. Learn about how to seize the wonderful opportunities that await you if you choose to study in Newcastle University

Wendy Ridley / Newcastle University, Regional Manager – Europe

Goda Stasytytė / Newcastle University student, Chemistry

Dom Gordon / Deputy Director, Newcastle University London campus

Renginio uždarymas

15:15-15:45
Iki pasimatymo kituose KALBOS renginiuose!  Staigmena parodos lankytojams.

Studijų užsienyje  koordinatoriai

Prigimtys ir gebėjimai tavo svajonių specialybei

11:30-12:10
Siekiant karjeros svarbi ne tik patirtis ar išsilavinimas – ne mažiau svarbios ir asmeninės savybės. Iš arčiau pažvelgsime į 5 karjeros kryptis pagal reikalingas prigimtis ir gebėjimus.

Laurynas PuidokasKarjeros konsultantas

Susiplanuok studijų kalendorių

12:20-13:00
Kartu sudarysime dvyliktoko „TO DO LIST“ ir detaliai aptarsime kiekvieną studijų planavimo etapą: kada ir kaip teisingai pasirinkti specialybę, surinkti visus reikalingus dokumentus, užpildyti finansavimo prašymą, kada laukti universiteto patvirtinimo, ir kt. Nepraleisk progos susiplanuoti SAVO studijų kalendorių!

Aistė RimkutėStudijų užsienyje koordinatorė

Pasirašyk motyvacinį laišką

13:10-13:50
Kyla klausimas – kaip parašyti gerą motyvacinį laišką, atitinkantį užsienio aukštųjų mokyklų keliamus reikalavimus? Ateik į šį workshop’ą ir Renata padės susitvarkyti su šia užduotimi. Galėsi pasirašyti savo motyvacinį laišką, gauti rekomendacijų ir patarimų.

Renata ŠkimelienėKarjeros centro projektų vadovė

Pasitikrink, ar išlaikytum IELTS egzaminą (skirta 11-12 kl.)

14:00-14:40
Parodos metu galėsi įvertinti savo anglų kalbos žinias ir gebėjimus. Taip pat gausi naudingų praktinių patarimų, kurie padės dar geriau išlaikyti IELTS egzaminą! Nepraleisk šios galimybės!

Eglė Kazlauskienė / Kauno regiono mokymų kokybės vadovė

Vizualus mąstymas

14:50-15:30
Vaizdinius įsimename, pastebime ir suprantame daug greičiau, nei tekstą. Šiame workshop’e mokysitės, kaip savo užrašus ir medžiagą, kurią reikia išmokti ar paaiškinti, sustiprinti vizualu.

Indrė GudžunienėWeb marketingo ir projektų vadovė

University of the West of England - UWE Bristol

Didžioji Britanija

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų

De Montfort University

Didžioji Britanija

Pretenduoja tapti vienu moderniausių universitetų Didžiojoje Britanijoje. Tai įrodo didžiulė (net 187 milijonų svarų) investicija į naujausią įranga, priemones ir technologijas. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti menus. Tai yra stipriausia šio universiteto studijų kryptis, siūlanti mados, architektūros, dailės, produkto dizaino ir avalynės dizaino studijas, kurios yra vienintelės Anglijoje.

University of East Anglia

Didžioji Britanija

Universitetas įsikūręs Noridžo mieste, rytų Anglijoje. Tai lyderio pozicijų neapleidžiantis universitetas, kuris užima 7 vietą tarp geriausių Didžiosios Britanijos universitetų. East Anglia universitetas siūlo rinktis iš plačios studijų programų įvairovės, todėl kiekvienas studentas ras sau tinkamą.

Middlesex University London

Didžioji Britanija

Tai šiaurinėje Londono dalyje įsikūręs universitetas, kuriame labiausiai vertinamos dailės, menų, dizaino, šokių, dramos ir kinematikos studijų programos. Daugelis studentų renkasi šį universitetą dėl galimybės išvykti į kitus universiteto padalinius, esančius Dubajuje, Maltoje ir Mauricijaus saloje

Coventry University

Didžioji Britanija

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką

Anglia Ruskin University

Didžioji Britanija

Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

University of Central Lancashire

Didžioji Britanija

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros

City, University of London

Didžioji Britanija

Tai Londono centre įkurtas universitetas, užimantis lyderio pozicijas verslo, vadybos ir marketingo studijų programų srityse. Universitetas patenka į pasaulio geriausiųjų universitetų sąrašo viršūnes. Tai puiki vieta studijuoti, kurti ir įgyvendinti inovatyvias idėjas.

University of Worcester

Didžioji Britanija

Universitetas įsikūręs vidutinio dydžio mieste Vusteryje, kuris yra Didžiosios Britanijos širdyje. Tai vienas sparčiausiai besivystančių Anglijos universitetų, pasižymintis ypatingu dėmesiu studentams, todėl yra pripažintas vienu iš geriausių pagalbą studentams teikiančių universitetų visoje šalyje

University of Essex

Didžioji Britanija

Tai modernus, inovatyvius mokymo metodus taikantis universitetas. Jame mokosi per 26 tūkst. studentų net iš 140 šalių, todėl jis pripažintas labiausiai tarptautiniu universitetu Anglijoje. Jam priklauso trys studentų miesteliai: pagrindinis įsikūręs Kolčesteryje, kiti du – Sautende (Southend) ir Lautone (Loughton).

Newcastle University

Didžioji Britanija

Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu” Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

University of Portsmouth

Didžioji Britanija

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

Northumbria University

Didžioji Britanija

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

University of Bradford

Didžioji Britanija

Šis universitetas įkurtas Bradfordo mieste, centrinėje Anglijos dalyje, kuris pagal pragyvenimo lygį vadinamas pigiausiu studentų miestu šalyje. University of Bradford – antras pagal dydį universitetas Didžiojoje Britanijoje. Jis lyderiauja sveikatos priežiūros, vadybos, inžinerijos ir tarptautinio vystymo srityse.

University of Leicester

Didžioji Britanija

Leicester miestas pripažintas pačiu studentiškiausiu miestu Didžiojoje Britanijoje, kuriame yra įkurtas vienas seniausių universitetų. Šis miestas per pastaruosius metus buvo pripažintas geriausia vieta gyventi Anglijoje pagal augimo indeksą. Universitetas išsiskiria galimybe pasirinkti tarp vientisųjų ir jungtinių studijų programų

Lancaster University

Didžioji Britanija

Tai šiaurės vakaruose įsikūręs universitetas, patenkantis į Didžiosios Britanijos geriausių universitetų TOP 10. Didžiulė investicija į akademines patalpas ir kitas studentų erdves padėjo studentų miesteliui tapti antru tarp geriausių visoje Anglijoje.

University of Westminster

Didžioji Britanija

Prestižinė aukštoji mokykla, įsikūrusi patrauklioje centrinėje Londono dalyje, kurioje mokosi daugiau nei 24 tūkst. studentų. Tai vienas geriausių sąlygų turintis universitetas, siūlantis rinktis iš gausybės sporto šakų bei daugelio studijų sričių, tarp kurių geriausios – žiniasklaidos ir kinematografijos.

University of the Arts London

Didžioji Britanija

Londono menų universitetas siūlo platų meno, dizaino, mados, komunikacijos ir scenos menų kursų spektrą. Universiteto absolventai tęsia darbą ir formuoja kūrybines industrijas visame pasaulyje. 2019 m. „QS World University Rankings“ UAL užima antrąją vietą pasaulyje meno ir dizaino srityje.

Swansea University

Didžioji Britanija

Swansea miestas yra įsikūręs pietų Velse, prie Bristolio įlankos. Londoną galima pasiekti per tris valandas traukiniu, Cardiff miestas – vos valandos atstumu. Statistikos duomenimis, šiuo metu mieste gyvena daugiau nei 200 tūkst. gyventojų. Swansea mieste plėtojama metalurgijos, mašinų gamybos, naftos perdirbimo, chemijos, tekstilės pramonė.

University of West London

Didžioji Britanija

Universitetas įsikūręs viename sėkmingiausių verslo regionų vakarų Londone. Jis garsėja kokybiškomis verslo vadybos, kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų, teisės, psichologijos, menų, bibliotekininkystės ir kt. sričių studijomis. Vakarų Londono universitetas pripažintas geriausiu tarp visų sostinės universitetų, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą studijomis.

Falmouth University

Didžioji Britanija

Įsikūręs šalia tropinio parko ir nuostabaus paplūdimio, pietvakarių Anglijoje. Tokia vieta puikiai įkvepia norinčius studijuoti menų studijas, turinčias net 10 pasirenkamų krypčių. Unikali vieta mokytis kasmet pagerina studentų pasitenkinimo studijomis rodiklius, o bendradarbiavimas su garsiausiomis pasaulio įmonėmis didina įsidarbinimo po studijų procentą.

University of Northampton

Didžioji Britanija

Nortamptono miestas įsikūręs Anglijos centre, netoli Birmingamo, todėl tai puiki vieta gyventi ir studijuoti mažesniame mieste su galimybe greitai pasiekti didmiestį. Universitetas planuoja atnaujinti studentų miestelį, o šio projekto vertė – 330 milijonų svarų.

University of Derby

Didžioji Britanija

University of Derby – tai ambicingas, modernus ir inovatyvus universitetas, daug dėmesio skiriantis mokslo kokybei ir praktinių įgūdžių įgijimui. Universiteto dėstytojai – realios rinkos patirties turintys ekspertai, kurie gali studentams perteikti tiek teorines, tiek praktines žinias.

Teesside University

Didžioji Britanija

Įsikūręs viename iš seniausių pramoninių Anglijos miestų – Midlsbro. Ši vietovė puikiai patenkina daugelio studentų norą dirbti ir atlikti praktiką studijų metu. Žinoma, labiausiai pasirinkimui įtaką daro platus specialybių pasirinkimas, iš kurių viena geriausių tarp Didžiosios Britanijos universitetų pripažinta slaugos studijų programa.

University of Hertfordshire

Didžioji Britanija

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

Buckinghamshire New University

Didžioji Britanija

Išsiskiria kaip moderni ir šiuolaikiška aukštoji mokykla, kurioje kiekviena studijų programa pritaikyta pagal šiuolaikinėje rinkoje vykstančius pokyčius ir tendencijas. Šis universitetas puikiai tinka norintiems gyventi ir mokytis ramioje vietovėje, su galimybe greitai pasiekti patį Londoną (per vos 30 min.).

University College Birmingham

Didžioji Britanija

Ši nedidelė, specializuota aukštoji mokykla siūlo įvairias turizmo, svetingumo, kulinarijos meno ir vadybos studijų programas. Tai optimalus pasirinkimas, kurie nori rinktis paruošiamąsias programas ir vėliau pratęsti bakalauro bei magistrantūros studijas.

University of Gloucestershire

Didžioji Britanija

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

Navitas

Didžioji Britanija

„Navitas“ yra pirmaujanti pasaulio švietimo organizacija, teikianti įvairias švietimo paslaugas daugiau nei 80 000 studentų per metus 31 pasaulio šalyje.

Brunel University London

Didžioji Britanija

Vienas labiausiai vertinamų universitetų pagal mokymų kokybę Anglijoje. Mokslas šiame universitete gerokai skiriasi nuo įprastinių studijų, nes didelis dėmesys skiriamas tyrimams, kurie padeda rasti geriausius sprendimus, taikant efektyvų mokymą. Išskirtinumą universitetui suteikia ir galimybė studentams pasirinkti studijuoti kartu su praktikos atlikimu (Placement arba Sandwich).

University for the Creative Arts

Didžioji Britanija

Tai antras didžiausias universitetas Didžiojoje Britanijoje, kuriam priklauso penki studentų miesteliai. University for the Creative Arts – puiki vieta tobulėti ir kurti, čia organizuojamos parodos, fotosesijos, darbas įvairiose dirbtuvėse. Skelbiamos galimybės atlikti praktiką, tapti vienos ar kitos sferos specialisto asistentu.

University of Huddersfield

Didžioji Britanija

Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

The University of Greenwich

Didžioji Britanija

Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

Southampton Solent University

Didžioji Britanija

Tai puikus pasirinkimas, norint studijuoti sporto, kūrybinės pramonės ar laivybos srityje. Šio universiteto jūrinės programos vertinamos kaip vienos geriausių visame pasaulyje, o studentų buriavimo komanda yra tapusi pasaulio čempione.

University of Derby

Didžioji Britanija

University of Derby – tai ambicingas, modernus ir inovatyvus universitetas, daug dėmesio skiriantis mokslo kokybei ir praktinių įgūdžių įgijimui. Universiteto dėstytojai – realios rinkos patirties turintys ekspertai, kurie gali studentams perteikti tiek teorines, tiek praktines žinias.

The University of Law

Didžioji Britanija

Tai daugiausiai teisininkų paruošiantis privatus universitetas Didžiojoje Britanijoje. Jis išsiskiria aukštais mokymo standartais, gera reputacija, inovatyvumu ir moderniais mokymo metodais.

BREDA UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES

Olandija

Tai Bredos mieste įsikūręs vienas geriausių Taikomųjų mokslų universitetas. Jame galima rinktis žaidimų, viešbučio vadybos, medijų, logistikos, turizmo studijų programas.

HANZE UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES

Olandija

Šis universitetas – didžiausias taikomųjų mokslų universitetas Šiaurės Nyderlanduose. Šiuo metu jame studijuoja daugiau nei 27 tūkst. studentų iš 70 pasaulio šalių.

ROTTERDAM BUSINESS SCHOOL

Olandija
Roterdamo verslo mokykla yra Roterdamo universiteto taikomųjų mokslų tarptautinė verslo mokykla. Anglų kalba šiuo metu bakalauro ir magistro programose studijuoja 2,5 tūkst. studentų.

GOLDSMITHS, UNIVERSITY OF LONDON

Didžioji Britanija
Tai vienas geriausių Londono universitetų, galintis pasigirti pasaulinio lygio alumnais. Universitetas garsėja kūrybingumo skatinimu, inovatyvumu ir politiškumu. Šis universitetas yra University of London tinkle, kuriam priklauso 84 Nobelio premijų laureatai ir 55 prezidentai ar ministrai pirmininkai.

UNIVERSITY OF SURREY

Didžioji Britanija
Universitetas įsikūręs vaizdingame Guildfordo mieste, kuris nuo Londono nutolęs 50 km. Ši aukštoji mokykla pelnė daugybę apdovanojimų mokslo, tyrimų, inovacijų kategorijose bei yra viena pagrindinių tyrimų centrų satelitų, palydovų bei telekomunikacijų srityse.

ROYAL HOLLOWAY, UNIVERSITY OF LONDON

Didžioji Britanija
Universiteto miestelis yra Londono priemiestyje, pasižyminčiame vienu gražiausių parkų pasaulyje, kuris išsidėstęs 135 akrų plote. Taip pat jis garsus ir vienu įspūdingiausių universitetų pastatų pasaulyje, kuriame įkurta paveikslų galerija, koplyčia ir didinga biblioteka.

UNIVERSITY OF HUDDERSFIELD

Didžioji Britanija
Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

Parodoje galėsite aptarti karjeros planavimo, personalizuotos edukacijos ir studijų visame pasaulyje galimybes.

Wright State University

Jungtinės Amerikos Valstijos

THE UNIVERSITY OF AKRON

Jungtinės Amerikos Valstijos

EU Business School

Šveicarija

INTO University Partnerships

Didžioji Britanija / Jungtinės Amerikos Valstijos

SolBridge International School of Business, Woosong University

Pietų Korėja

ILAC - INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA

Kanada