Laimingųjų sąrašas

Skelbiame laiminguosius, kurie pasidalins beveik 100 prizų!

LAIMINGŲJŲ SĄRAŠAS

- Dėl laimėtų prizų kreipkitės prizai@kalba.lt iki spalio 15 dienos.

- Prizus nuo spalio 20 iki 30 dienos galėsite atsiimti visuose septyniuose KALBA filialuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje)

- Jei laimėjote MN sistemą arba KIS testą, susisiekite studijuok@kalba.lt

- Jei laimėjote ISIC prizus, kreipkitės paštu: info@isic.lt

KALBA Multiple Natures sistemą laimėjo Emilija Vilčinskaitė!

Sveikiname ir linkime atrasti savo stipriąsias savybes bei karjeros kryptį kartu su KALBA!
Nori sužinoti daugiau apie savo potencialą ir kaip jį tinkamai panaudoti?

Dėl prizo kreipkitės studijuok@kalba.lt

Sužinok daugiau>>

KIS testą laimėjo:

  1. Ugnė Macionytė
  2. Simonas Baronas
  3. Justas Gasevičius
  4. Margarita Valevičiūtė
  5. Meda Ražinskaitė
  6. Arnoldas Matjosaitis
  7. Lina Velykiené
  8. Gvidonas Deveikis
  9. Viktorija Skodžiūtė
  10. Samanta Bilčenkaitė
  11. Kotryna Miseviciute
  12. Marija Malinina
  13. Julius kudarauskas
  14. Guste Rakstelyte
  15. Milena Jermolajeva

Dėl prizo kreipkitės studijuok@kalba.lt

ISIC ekologiškus maišelius laimėjo:

  1. Dileta Duobaitė
  2. Auguste Janulionyte
  3. Greta Maižiešiūtė
  4. Emilijus Kaušpėdas
  5. Ingrida Geigal

Dėl prizų kreipkitės info@isic.lt

ISIC moksleivio pažymėjimus laimėjo:

  1. Adelina Erika Baranauskaite
  2. Gabrielė Jotko
  3. Evelina Stvolovic
  4. Ūla Štrimaitė
  5. Kamilė Biliūtė
  6. Evelina Buivydaite
  7. Varuna Olson
  8. Bozena Gulbinovic
  9. Saule Rimaviciutw
  10. Gabrielė Jurgelevičiūtė

Dėl prizų kreipkitės: info@isic.lt

VERO CAFE dovanų kuponus laimėjo:

  1. Goda Juknevičiūtė
  2. Saulė Serafinaitė
  3. Kamilė Mikalavičiūtė
  4. Martynas Barauskas
  5. Samanta Jagminaitė
  6. Ieva Baronaitė
  7. Karolina Sasnauskaitė
  8. Andrius Afanasjevas
  9. Usatiuk Maksim
  10. Neda Baltrušaitytė
  11. Goda Paukštytė
  12. Dovydas Grazys
  13. Nojus Stunžėnas
  14. Nojus Šumskas
  15. Kamilė Svečiulytė
  16. Augustė Kašėtaitė
  17. Gustė Ašmenskaitė
  18. Paulius Narušis
  19. Meda Kunevičiūtė
  20. Denisas Leseniuk
  21. Gabija Samukėnaitė
  22. Evelina Virpša
  23. Ema Domarkaitė
  24. Kamile Vercinkeviciute
  25. Eva Lengvensaite
  26. Ana Jachimovič
  27. Šarūnė Sorkytė
  28. Marius Gaižauskas
  29. Saulė Bartašiūtė
  30. Smiltė Liukaitytė
  31. Aušra Skrebutėnaitė
  32. Skirutis Artūra
  33. Vilius Stankūnas
  34. Andrius Kločiok
  35. Erikas Kunigauskas
  36. Gilmina Spurytė
  37. Kamilė Pukalskaitė
  38. Genute Navickaite
  39. Saimonas Vištartas
  40. Edgaras Jurkšaitis
  41. Chad Champion
  42. Marija Riabuchinaitė
  43. Almantas Klibavičius
  44. Aurelija Linkevičienė
  45. Sabrina Telego
  46. Gerda Pakštaitė
  47. Ina Kirvelaitienė
  48. Marytė Stasiukynienė
  49. Inga Motiejūnienė
  50. Akvilė Butauskaitė

Dėl prizo kreipkitės prizai@kalba.lt

Universitetų prizus laimėjo:

University of Southern Denmark dovanos:

Medžiaginiai maišeliai:

  1. Gabija Simutytė
  2. Ugnius Bieliūnas
  3. Alesia Lukaševič
  4. Miglė Gordevičiūtė
  5. Kristupas Merkelis
  6. Lukas Šabanas

Metaliniai vandens buteliukai:

  1. Laima Dzimanavičienė
  2. Aleksandra Liubartaitė

Marškinėliai:

  1. Andrėja Averjanova
  2. Gabrielė Medingytė
  3. Paulina Virbšaitė
  4. Nojus Šinkonis

 

Jacobs University dovanos:

Kuprinėlė:

  1. Elinga Stankevičiūtė
  2. Mila Vorotinskaitė

Džemperis:

  1. Justas Butkus

Hanze University of Applied Sciences dovanos:

Marškinėliai:

  1. Elvyra Girdvainyte

 

Dėl prizų kreipkitės prizai@kalba.lt