Apie mus

Esame didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė!

Rūpinamės jūsų ir visos visuomenės pažanga bei tobulėjimu ir padedame pakeisti žmonių ateitį jau daugiau nei 27-erius metus! Teikiame plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui. Daugiau informacijos rasite: www.kalba.lt

APIE PARODĄ

Jau 17-us metus organizuojame studijų užsienyje parodą!

Dvylika metų stipriau orientavomės į išsilavinimo terpę: kalbėjome jums apie tarptautinius egzaminus, užsienio universitetus ir vidurines mokyklas, įvairius kursus. Tryliktais metais parodoje daugiau nei 5 000-iams moksleivių iš visos Lietuvos pristatėme karjeros interesų testą. Keturioliktais atidarėme Karjeros centrą, kuris pasiūlė unikalių paslaugų moksleiviams ir suaugusiems. 15-ais – jubiliejiniais – metais atvėrėme didžiųjų arenų, parodų rūmų duris ir surengėme tikrą praktinių užsiėmimų fiestą!  Sukūrėme ir atskirą mokytojų kambarį, kur specialistų apsuptyje galima aptarti mokytojui aktualias temas. Šiemet žengiame dar žingsnį pirmyn: atlikome namų darbus, išanalizavome daugybės skirtingų Lietuvos mokyklų strateginius švietimo planus ir pasirengėme parodos turiniu pagelbėti juos įvykdyti.

Kam skirta paroda

Visiems kas domisi savęs pažinimu ir tobulėjimu!
  • Vyresniųjų klasių moksleiviams;
  • abiturientams
  • tiems, kas domisi studijomis užsienyje;
  • jaunuoliams, kurie svarsto apie karjeros galimybes;
  • tėvams, kurie nori daugiau sužinoti apie vaiko studijas užsienyje;
  • mokyklų vadovams, pavaduotojams ugdymui, karjeros konsultantams, mokytojams.

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

Savanoriams

Savanoriams

Siekiame suburti kūrybingus ir iniciatyvius jaunuolius, norinčius įgyti patirties, tobulinti savo turimus įgūdžius ir įgyti naujų! Parašyk mums: ką šiuo metu veiki, ką nori veikti, ką įdomaus jau esi nuveikęs? Pridėk ir kelis žodžius apie save: ką mėgsti, ar turi hobių? P.S.Tikrai negailėsime gerų žodžių tavo rekomendacijai!
Tapti renginio partneriu

Tapti renginio partneriu

Turite klausimų, pasiūlymų, norite tapti renginio partneriu? Mes esame atviri visoms bendradarbiavimo formoms, kurios skatina nuolatinį tobulėjimą ir vertės kūrimą Lietuvos žmonėms!